O nás

je synonymum pro kvalitu.

ANO, je to tak.  U našich výrobků, jako je například kokosový a sezamový olej, dbáme maximálně na kvalitu a bezpečnost výrobků. To samé požadujeme od našich dodavatelů a jednoznačně klademe důraz na kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Je nám jasné, že to velmi ovlivňuje stanovení koncových prodejních cen, ale chceme prodávat kvalitní výrobky za které se nemusíme stydět. Vyvážená kvalita za rozumnou cenu je naším trendem. Profilujeme se na úrovni obchodního domu. U nás naleznete sortiment zboží z různých oblastí trhu pro potřeby profesionálů i domácností.

Kvalita námi poskytovaných služeb je také na velmi vysoké úrovni. Ostatně se o tom přesvědčíte sami při Vašem nákupu v našem obchodě. 

Náš přístup ke každému uzavíranému obchodu je velmi osobní. Za každou objednávkou vidíme člověka, nikoliv pouze soukromý, nebo podnikatelský subjekt. Neskrýváme informace o původu výrobků a snažíme se Vám poskytnout ucelenou představu o každém výrobku umístěném v elekronickém obchodu amala-supra.cz. S každým zákazníkem budujeme dlohodobý vztah založený na oboustranné důveře a obchodní cti. Pozorně nasloucháme Vašim požadavkům a po jejich vyhodnocení přistupujeme k realizaci.

Firma AMALA, s. r. o. - byla založena v roce 2012 a má již hezkou řádku spokojených zákazníků. Snažíme se Vám maximálně vyjít v ústrety v řešení Vašich profesionálních i osobních potřeb. Otevřený dialog je u nás chápán vždy jako silný nástroj pro budování pevných partnerských vztahů.

Významní PARTNEŘI

 

 

Nestátní Zdravotnické Zařízení Stanislava Flandery působí v oblasti výuky masáží od roku 1993. Od roku 2001 je škola registrována jako nestátní zdravotnické zařízení.

     Nosným programem vzdělávacího zařízení jsou kurzy akreditované u MZ ČR, „LYMFODRENÁŽ“, "TAPING"  a kvalifikační kurz „MASÉR“. Kromě těchto akreditovaných kurzů škola nabízí širokou paletu různých zájmových kurzů. V současné době jsou nejvíce žádany masáže typu havajská, reflexní, indická nebo čokoládová masáž.

Výhody spojené s touto skupinou můžu čerpat pouze absolventi podnikající pod vlastním IČ, nebo čerství adepti žádájící o živnostenský list. Netýká se to absolventů pracujících v zaměstnaneckém, nebo podobném poměru, kteří mají za sebou podporu silné organizace.

Základní rozdělení kategorií sortimentu obchodního domu nastavuje pohledy tak aby Vám co nejvíce usnadlilo nalezení konkrétního zboží.

V současné době má AMALA, s. r. o. následující divize:

Divize IT 

specializuje se na dodávky HW, SW a řešení internetových aplikací. Více detailů je uvedeno na firemní prezentaci

Divize wellness

Hlavním programem naší wellness divize je poskytování kvalitních potřeb a profesionálních služeb pro manikérky, nehtové designérky, kosmetičky, pedikérky, maséry, vizážisty. Obecně lze říci, že se věnuje wellness provozům, kosmetickým salónům a všem provozům, kde je kladen důraz na kvalitu služeb dotekového povolání. Máme pro Vás připravené kvalitní zboží včetně přípravků a špičkových nástrojů. Tato divize je Vaším partnerem na cestě ke zvyšování kvality Vašich služeb, které poskytujete na profesionální úrovni.    

AMALA, s.r.o. - podporuje české výrobceTímto logem označený sortiment pochází od českého výrobce. Rádi a hrdě označujeme všechny výrobky od českých výrobců, nebo oficiálních distributorů, tak abychom Vám pomohli s rychlejší orientací při volbě sortimentu. 

AMALA, s. r. o. - obchodní dům #amalashop © 2024